BIO MAŁŻE PRIMEFROST

BIO Małże Primefrost, czyli omułki chilijskie Mytilus chilensis są popularne na całym świecie. Małże pochodzące z Chile są sprzedawane w postaci gotowanego, obranego mięsa oraz w gotowane w całości w muszli.

Terytorium Chile obejmuje około 4000 km linii brzegowej i 110 000 km2 oceanu. W regionach Los Ríos i Aysén wybrzeże jest chronione przez fiordy, ujścia rzek i archipelagi, które stwarzają idealne warunki do hodowli małży. Małże Primefrost pochodzą od certyfikowanego dostawcy, prowadzącego ekologiczną hodowlę w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku. Nasze małże są hodowane w czystych wodach u wybrzeży wyspy Chiloé w południowym Chile.

Ekologiczne małże są bogate w składniki odżywcze, naturalne i zdrowe. Warto wiedzieć, że małże są bogate w białko, omega- 3, selen, żelazo i witaminę B12. Dzięki temu zwiększają odporność i poprawiają samopoczucie.

Małże są niskokaloryczne, co czyni je idealnymi dla osób, które chcą dobrze się odżywiać i dbać o prawidłową wagę.

Małże BIO Primefrost – Omułki chilijskie mięso gotowane, rozmiar: 100-200 szt./kg
produkt głęboko mrożony

Masa netto: 360 g
Opakowanie zbiorcze: 15 szt.

 

 

Małże BIO Primefrost – Omułki chilijskie mięso gotowane, rozmiar: 200-300 szt./kg
produkt głęboko mrożony

Masa netto: 900 g
Opakowanie zbiorcze: 10 szt.

Hodowla małży jest zaangażowana w zrównoważoną, odpowiedzialną produkcję i czyni wszystko, aby zapewnić, że produkty wnoszą rzeczywisty wkład w prawidłowe odżywianie i zdrowie człowieka. Dobrostan zwierząt, bezpieczeństwo biologiczne i bezpieczeństwo produktów są kluczowymi elementami w funkcjonowaniu ekologicznej farmy.